Вітаємо у жовтні
  • Федорців Софія 26 жовтня
  • Коломієць Валерія 27 жовтня
  • Богданець Данило 28 жовтня

Мацевко Євгенія

Мацевко  Євгенія
Гарно дівчинка співає і на флейті вміло грає. А як вчиться! Як читає! Школу нашу прославляє. Дякуєм, святий Миколо! Женя ходить в третю школу!

Я Мацевко Євгенія. У мене є багато захоплень. Мені подобається спорт. Він допомагає побороти труднощі, виховує силу волі, терпіння, наполегливість в досягненні поставлених завдань. Займаюся спортивним карате і маю певні успіхи в цьому виді спорту. На чемпіонаті Тернопільської області нераз виборювала призові місця. Також відвідую музичну школу. Моїм основним інструментом є флейта, а загальним - фортепіано. 

У школі маю багато хороших друзів. Моєю кращою подругою є Віка. Вона дуже весела й добра, і мені подобається з нею проводити вільний час. Також я товаришую з іншими дівчатами.

У мене хороші успіхи у навчанні. Моїми улюбленими предметами є малювання, музика та англійська мова. Проте, я вважаю, що всі уроки цікаві й потрібні для пізнання світу.

У мене щаслива сім'я: мама, тато, сестра і я. Ми дуже любимо подорожувати. У нас є звичай - кожного року їздити в Карпати на відпочинок. Я хочу, щоб моя сім'я була здорова і щаслива.

Моя мрія відвідати телешоу "Україна має талант" і познайомитися з фіналістами сезону.