Вітаємо у жовтні
  • Федорців Софія 26 жовтня
  • Коломієць Валерія 27 жовтня
  • Богданець Данило 28 жовтня

Сувеніри бійцям АТО

29.10.2014

У житті кожного народу є свої герої, якими усі пишаються, наслідують їх, пам'ятають крізь віки. Ними, з упевненістю, можна називати тих українських солдатів, які воюють в зоні АТО, захищаючи свою неньку Україну від загарбників. Щодня ми чуємо новини про те, скільки бійців загинуло, скільки поранено. Багато з них залишаться інвалідами назавжди. Усі вони відчули всю жорстокість війни на собі. Дуже багато українців перейнялися цією боротьбою, тому подвиги наших бійців ніколи не будуть забуті народом України.

Кожен українець, в міру своїх можливостей, хоче і допомагає воїнам АТО. Люди, покинувши всі свої справи, стають волонтерами, щоб зібрати кошти, харчі, одяг, які так необхідні в зоні АТО.

Наш клас теж неодноразово брав участь у волонтерській роботі, збираючи продукти, засоби гігієни, одяг для українських героїв. Для підтримки  бойового духу кожен учень нашого класу виготовив сувеніри для бійців АТО. Це найменше, що ми можемо зробити в свої 10 чи 11 років, щоб хоч трішки підтримати наших героїв. Це означає, що частинки наших сердець, які ми вклали у сувеніри, будуть оберігати нашиї воїнів.

Україно! Українці! Дорогі воїни АТО, ми переможемо!!! Адже ми захищаємо свою Батьківщину - землю своїх дідів-прадідів.

Коломієць Валерія