Вітаємо у грудні
  • Королішин Максим 08 грудня
  • Мацевко Євгенія 19 грудня
  • Микиташ Софія 20 грудня
  • Мачаєва Анна 24 грудня
  • Ілющенко Галина 27 грудня
  • Мігенько Олександр 29 грудня

Відзначаємо День пам'яті та примирення

08.05.2015

Під гаслом "Пам'ятаємо. Перемагаємо" пройшов у школі День пам'яті та примирення. Перший урок розпочався хвилиною мовчання в знак вшанування пам'яті загиблих воїнів Другої світової війни, учасників АТО.

Адже уся Україна разом з багатьма країнами Європи відзначає 8 травня як День пам'яті та примирення. Ця дата встановлена указом президента України "Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі і 70-ї річниці завершення Другої світової війни". 

Символ відзначення Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги — червоний мак. Це міжнародний символ пам'яті жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів. Символ маку присутній і в українському фольклорі – за легендою, маки зацвітають там, де пролилася козацька кров.

Тому усі учні нашого класу почепили на груди квітку маку, тим самим віддаючи шану героям і пам'ять усім жертвам війни.

Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам'ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об'єднані нації. Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

Пільгун Анастасія


Відео з Youtube-каналу Ukrainian Institute of National Remembrance