Вітаємо у червні
  • Облудник Максим 03 червня
  • Сачик Іван 03 червня
  • Тимко Анастасія 09 червня

Кабінет учителя

Методичні рекомендації до проведення Першого уроку у 2015-2016 н.р.

Міністерство освіти і науки України рекомендує загальноосвітнім навчальним закладам розпочати 2015-2016 навчальний рік Першим уроком, тематика якого відповідала б принципам Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, що була затверджена у червні цього року.

Про це йдеться у відповідному листі Міністерства освіти і науки до загальноосвітніх  та професійно-технічних навчальних закладів.

Тема Першого уроку для учнів 6-х класів у нашій школі звучить так: "Моя Україна: люблю, пишаюся, вірю".

Матеріали для використання у роботі:

Методичні рекомендації до проведення Першого уроку у 2015-2016 н.р.

Конспекти Першого уроку у 2015-2016 н.р.

Перший урок у 2015-2016 н.р. (розробки)

Мультфільми про Україну до Першого уроку

Матеріали до проведення Першого уроку у 2015-2016 н.р.

Документально-публіцистичні фільми та тематичні відеоролики,
присвячені Революції Гідності, Героям Небесної Сотні,
бойовим діям на Сході країни

1. «Революція гідності» – документально-публіцистичний фільм, в якому зображені події в Україні з 29 листопада 2013 року до 22 лютого 2014 року. 

2. «Спецназ. Повернутися живими» – документальний фільм, що містить ексклюзивні кадри виконання бойових завдань в зоні АТО.

3. «На передовій. Військові начерки» – український документальний фільм про військові події на Сході України. У фільмі відображено хроніку військових подій і сьогоднішній стан.

4. «Жіночі обличчя революції» – це розповідь про жінок революції Гідності. Вони не знайомі між собою, проте всіх їх об’єднує любов. До сина, до коханого, до своєї Батьківщини.

5. Український документальний фільм «Майдан» режисера Сергія Лозниці, який розповідає про події Євромайдану.

6. «Ціна демократії» – фільм українського блогера і фотографа Сергія Якименка. Документальні кадри в хронологічній послідовності відтворюють події українського Євромайдану з листопада 2013 по лютий 2014 року, починаючи з мирної демонстрації студентів і закінчуючи поваленням президента Януковича.

7. Фільм режисера Крістіана Зайделя «Небесна Сотня» розповідає про долі людей, які були вбиті на Майдані у Києві, а також про долі та відчуття їхніх родичів (вдів, дітей, батьків) та друзів.

8. У документальній стрічці «Аеропорт. Той день» пригадують моменти захисту, у реальність яких людині, яка не бачила справжньої війни, важко повірити.

9. «Зима, що нас змінила» – це цикл документальних фільмів про події, що відбувалися на Євромайдані під час Революції гідності.

10. «Війна за свій рахунок» – короткометражний документальний фільм Леоніда Кантера та Івана Яснія про Національну гвардію України. Фільм – історія творення нової української армії.

11. «Добровольці Божої чоти» – повнометражний документальний фільм Леоніда Кантера та Івана Яснія про захисників Донецького аеропорту. Фільм – історія творення нової української армії.

12. У документальному фільмі «На лінії вогню», який зняв 19-річний студент Сергій Якименко, йдеться про війну на сході, що назавжди змінила свідомість українців.

13. Документальний цикл «Неоголошена війна. Записки документаліста» Сніжани Потапчук (оператор – Ганна Кудрявцева) про передову АТО виробництва телекомпанії Перший національний.

14. Документальна стрічка «Я – війна» про те, що відчувають українські військові на передовій. Війна змінює людей. Когось ламає, когось надихає, когось загартовує, але в будь-якому випадку не залишає таким самим. Стихія війни впливає на людину, її психіку, душу, погляди на життя.

15. «Синочку, повертайся живим» (відеоролики на основі листів рідних до солдат Другої світової війни).

16. «Вічна слава Героям! Україна у Другій світовій війні» (5 відеоісторій про українців, які воювали проти нацистів у лавах об’єднаних націй).

17. Проект «День Перемоги людських цінностей». Частина 1. «Ведмедик». Частина 2. «Хустка». Частина 3. «Вишня».